AMŽIUS – 

TIK SKAIČIUS

AMŽIUS – 

TIK SKAIČIUS

5 žingsnių grožio ir jaunystės programa

NoAGE yra unikalios sudėties, inovatyvus preparatas, skirtas padėti kovoti su 5 pagrindiniais senėjimą lemiančiais procesais. Valdant šiuos procesus, senėjimą galima sulėtinti.

Sukurtas Šveicarijoje

NoAGE – sukurtas remiantis Kembridžo universiteto biogerontologų įžvalgomis, jog senėjimo procesą galima atitolinti sulėtinant pagrindinius senėjimo procesus ir skatinant kūną jauninančias savybes.

Inovacija

NoAGE – tai 5 produktų porų (kapsulės ir vienadozės talpyklės) kompleksas vienoje dėžutėje. Kiekviena šio komplekso pora skirta padėti organizmui kovoti su skirtingu procesu, lemiančiu senėjimą.

NoAGE taip pat galite įsigyti šiose klinikose ir vaistinėse:

ATSILIEPIMAI

Noage atsiliepimai

Visi mano draugai, šeima ir klientai žino, jog labai mėgstu papildus NoAGE. Tai Šveicariški, prabangūs papildai su 43 ingredientais, kurie pasiteisino!

Verslininkė, vizažistė, Oksana Pikul 

Noage atsiliepimai

41-eri yra tik skaičius, nes dabar yra geriausi mano metai, ne vakar ir ne rytoj. O geriausia tai, kad rūpindamasi savimi, tampu laimingesnė!


Aktorė, Ineta Stasiulytė

Noage atsiliepimai

Dovanų klausimas – amžinas galvos skausmas, tai štai Jums idėja – NoAGE men. Juk rūpestis mylimo žmogaus sveikata ir jaunatviškumu – geriausia meilės išraiška!

Komunikacijos specialistas,
Saugirdas Vaitulionis

APIE MUS

Esame naujovių ieškotojai, kuriems labai patinka mokslas. Mes taip pat ir visuomenės nariai, kurie sensta kaip ir visi kiti. „Oksfordo žodyne“ senėjimas apibrėžiamas kaip „naudingo gyvenimo pabaiga“. Mums tai skamba itin nemaloniai. Juk yra daugybė procedūrų, kurios mums gali padėti atrodyti jaunesniais. O kaip dėl dalykų, kurie privers jaustis jaunatviškai? Mes siekiame suteikti pasauliui įrankius, kurie padėtų tai pasiekti.

NoAGE JAI
NoAGE Jai
Viso
149,00
Tęsti apsipirkimą
1