AMŽIUS – 

TIK SKAIČIUS

AMŽIUS – 

TIK SKAIČIUS

5 žingsnių grožio ir jaunystės programa

NoAGE yra unikalios sudėties, inovatyvus maisto papildas jaunystei ir grožiui. 

Sukurtas Šveicarijoje

NoAGE – sukurtas remiantis Kembridžo universiteto biogerontologų įžvalgomis, bendradarbiaujant tarptautinei mokslininkų komandai. 

Inovacija

NoAGE – tai 5 produktų porų (kapsulės ir vienadozės talpyklės) kompleksas vienoje dėžutėje. Unikalus produkto vartojimo būdas leidžia sukurti ypatingą kasdienį ritualą. 

NoAGE taip pat galite įsigyti šiose klinikose ir vaistinėse:

ATSILIEPIMAI

Daina Bosas

Pernai naudojau NoAGE trijų mėnesių kursą, o šiais metais lepinsiuosi net šešiomis dėžutėmis – pusmečio kursu. Man labai patiko! Iškart pajutau pokyčius ir esu labai patenkinta savo veido oda.

Verslininkė, Daina Bosas

Noage atsiliepimai

Visi mano draugai, šeima ir klientai žino, jog labai mėgstu papildus NoAGE. Tai Šveicariški, prabangūs papildai su 43 ingredientais, kurie pasiteisino!

Verslininkė, vizažistė, Oksana Pikul 

Ieva Mackevičienė

NoAGE yra  tie papildai, pirmieji, kuriuos geriu labai atsakingai – taip atsirado  įprotis – rūpintis savimi. Ir iš vidaus ir netik.

 

2 vaikų mama, televizijos laidų vedėja, Ieva Mackevičienė

Noage atsiliepimai

41-eri yra tik skaičius, nes dabar yra geriausi mano metai, ne vakar ir ne rytoj. O geriausia tai, kad rūpindamasi savimi, tampu laimingesnė!


Aktorė, Ineta Stasiulytė

Noage atsiliepimai

Dovanų klausimas – amžinas galvos skausmas, tai štai Jums idėja – NoAGE men. Juk rūpestis mylimo žmogaus sveikata ir jaunatviškumu – geriausia meilės išraiška!

Komunikacijos specialistas,
Saugirdas Vaitulionis

APIE MUS

Esame naujovių ieškotojai, kuriems labai patinka mokslas. Mes taip pat ir visuomenės nariai, kurie sensta kaip ir visi kiti. „Oksfordo žodyne“ senėjimas apibrėžiamas kaip „naudingo gyvenimo pabaiga“. Mums tai skamba itin nemaloniai. Juk yra daugybė procedūrų, kurios mums gali padėti atrodyti jaunesniais. O kaip dėl dalykų, kurie privers jaustis jaunatviškai? Mes siekiame suteikti pasauliui įrankius, kurie padėtų tai pasiekti. 

NoAGE JAI
NoAGE Jai
Have no product in the cart!
0