NoAGE – Jos grožio ritualas

Sukurkite savo jaunystės ritualą – pradėkite rūpintis savimi dabar.

NoAGE 5 žingsnių programa nukreipta į pagrindines senėjimą skatinančias veiklas, kurias suvaldžius šis procesas atitolinimas. Unikalią sudetį sudaro net 43 vertingi ingredientai, kurie padės išlaikyti tai, ką senėjimas paveikia stipriausiai!

Sveiki ir stiprūs nagai
Sveiki ir stiprūs nagai
Stipri imuninė sistema
Stipri imuninė sistema
Sugrįžęs energingumas
Sugrįžęs energingumas
Žvilgantys, gyvybingi plaukai
Elastinga ir švytinti oda
Elastinga ir švytinti oda

Pirmasis maisto papildas
su vertingais 43 ingredientais

GMP
HACCP
ISO
Play Video

5 žingsnių NoAGE programa skirta padėti sulėtinti senėjimą ląstelių lygmenyje

Pirmadienis

Apsaugokite savo ląsteles

NoAge pirmadienis

Laisvieji radikalai yra neporinį elektroną turinčios molekulės, susidariusios metabolizmo metu. Šios molekulės puola mūsų ląsteles, pažeisdamos baltymų ir lipidų struktūrą. Jei antioksidantų organizme trūksta, laisvųjų radikalų daugėja ir susergama tam tikromis ligomis, tokiomis kaip, širdies ir kepenų ligos bei sukeliamas negrįžtamas procesas – senėjimas.

TYRAS PIRMADIENIS
kapsulė ir vienadozė talpyklė skirti padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Šis duetas pasižymi itin galinga sudėtimi. Joje yra kofermento Q10, resveratrolio, kininio ožerškio (Goji uogos), paprastųjų vynmedžių ir raudonėlių vaisių ekstraktų, taip pat vitaminų C, E, seleno ir cinko. Cinkas ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Antradienis

Sumažinkite odos senėjimo požymius

NoAge Antradienis

Glikacija – tai biocheminis procesas, kurio metu cukrų perteklius, esantis kraujyje, susijungia su baltymais ar lipidais (riebalais). Dėl šio proceso atsiradę lipnieji junginiai pažeidžia ląsteles ir sukelia ankstyvą odos senėjimą, pasireiškiantį raukšlėmis, odos suglebimu ir spindesio praradimu.

PAŽANGUS ANTRADIENIS
kapsulę ir vienadozę talpyklę sudaro augalų ekstraktai, vitaminai, L-karnozinas, cinkas, alfa lipoinė rūgštis, taurinas, chromas ir ceilono cinamono medžio žievės milteliai. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, o vitaminas B6 padeda palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą.

Trečiadienis

Atkurkite savo kūną

NoAge Trečiadienis

Bėgant metams žmogaus organizme dalis ląstelių žūsta, o dalis tiesiog nustoja augti, dalintis, tačiau jų „savaiminė mirtis“ – apoptozė – neįvyksta. Šios nereikalingos ląstelės kaupiasi ir sukelia uždegiminius procesus, kurie lemia ankstyvą senėjimą.

VEIKSMINGAS TREČIADIENIS
kapsulėje ir vienadozėje talpyklėje yra veiksmingų augalinių ekstraktų, tokių kaip kininio ženšenio, paprastojo šaltalankio, bosvelijos, ilgosios ciberžolės ir žuvų taukų.

Ketvirtadienis

Skatinkite naujų ląstelių gamybą

NoAge Ketvirtadienis

Telomeros yra struktūros, randamos chromosomų galuose, kurių pagrindinė funkcija – apsaugoti ląstelių genetinę informaciją jų dalijimosi metu. Kiekvieną kartą pasidalijus ląstelei telomeros trumpėja, ląstelė praranda gebėjimą dalintis ir žmogaus organizmas ima senti.

SUBALANSUOTAS KETVIRTADIENIS
kapsulę ir vienadozę talpyklę sudaro fosforas ir vitaminas D, kurie padeda palaikyti sveikų ląstelių membraną ir dalijimosi funkcijas, taip pat cinkas, kuris padeda palaikyti normalią rūgščių ir šarmų apykaitą bei DNR sintezę, ir niacinas – žinomas kaip maistinė medžiaga, padedanti palaikyti normalią energijos apykaitą.

Penktadienis

Palaikykite imuninę sistemą

NoAge Penktadienis

Stipri imuninė sistema vaidina svarbų vaidmenį apsaugant kūną nuo išorinių veiksnių ir žalingų procesų, tokių kaip bakterijos, virusai, toksinai ir vėžio ląstelės. Senstant kūnui, imuninė sistema silpsta ir nebeatlieka savo funkcijos, todėl organizmas ima labiau sirgti.

GALINGAS PENKTADIENIS
kapsulę ir vienadozę talpyklę sudaro žolelių ekstraktai ir vitaminas C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Imbiero, kininio ženšenio šaknų ir šeivamedžio vaisių ekstraktai padeda palaikyti natūralią organizmo apsaugą nuo ligas sukeliančių mikroorganizmų.

Skonis: natūralus, žolelių

Be gliuteno

Kokybės standartai

Kokybės standartai
Viso
199,00
Tęsti apsipirkimą
1