Dažniausiai užduodami klausimai

Senėjimas – tai natūralus procesas, kuris iš esmės prasideda vos mums gimus. Iki 25 m. mūsų organizmas geba pats atsistatyti po tam tikrų pažeidimų procesų, vėliau šie gebėjimai silpnėja ir nuo 40 m., kaip teigia mokslininkai, senėjimas įgauna pagreitį. Be abejo, kiekvienas senstame skirtingu greičiu, nes tam didelę įtaką turi mūsų gyvenimo būdas. Stresas, blogi įpročiai, miego trūkumas, nesveika mityba ir fizinio aktyvumo trūkumas greitina senėjimo procesus.
NoAGE sukurtas padėti organizmui kovoti su 5 pagrindiniais senėjimą lemiančiais procesais. Valdant šiuos procesus, senėjimą galima sulėtinti. Kalbame ne apie išorinių požymių maskavimą, o apie vidinius procesus, kurie vyksta ląstelės lygmenyje.

Ilgalaikiam rezultatui pasiekti rekomenduojame suvartoti 3 NoAGE pakuotes (3 kursus/15 savaičių) per metus. Rekomendacijos gali skirtis atsižvelgiant į Jūsų amžių, gyvenimo būdą bei tikslus, kuriuos norite pasiekti. Detalią informaciją pateikiame lentelėje.

NoAGE vartojimo schema

 

NoAGE pasižymi lengvu neutraliu skoniu. Daugybė vartotojų nurodė, kad gerti NoAGE yra maloni patirtis.

Visos NoAGE sudėtyje esančios sudėtinės dalys yra saugios vartojimui nurodytomis dozėmis. Tačiau kiekvieno iš mūsų organizmas skirtingas, todėl prieš vartojant reikėtų atkreipti dėmesį, ar sudėtyje nėra medžiagų, kurioms esate alergiškas. Rekomenduojama NoAGE vartoti po maisto, nes tuščias skrandis gali susierzinti gavęs didelės koncentracijos sudėtinių medžiagų dozę.

NoAGE sudėtyje yra Omega 3, kuri išgaunama iš žuvų taukų.

Atsakymas būtų: „Taip, galite“. Tačiau Jums tikrai nereikia vartoti papildomai tų ingredientų, kurie yra NoAGE sudėtyje, nes produktas užtikrina būtiną dienos normą.

Deja, nesame atlikę klinikinių tyrimų su nėščiosiomis ir žindančiomis moterimis, todėl šiuo laikotarpiu NoAGE vartoti nerekomenduojame.

Sveikas žmogus turi optimalų cukraus kiekį kraujyje. NoAGE pažangaus antradienio sudėtyje esantys puošniųjų krausvų lapų ekstraktas ir chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.
Jei sergate diabetu, NoAGE negali pakeisti Jūsų gydytojo paskirtų vaistų. Tačiau tai gali turėti teigiamos įtakos gliukozės apykaitai. Taigi vartodami papildą, stebėkite cukraus kiekį kraujyje bei konsultuokitės su savo gydytoju.

Ne, NoAGE neskatina svorio augimo. Priešingai, šio produkto sudėtyje esančios sudėtinės dalys (granatmedžių, puošniųjų krausvų, ananasų ekstraktai, ciberžolė ir kt.) gali padėti palaikyti normalų kūno svorį.

Visos NoAGE sudėtyje esančios sudėtinės dalys yra saugios vartojimui nurodytomis dozėmis. Tačiau kai kurie ingredientai gali sąveikauti su tam tikrais vaistais ir tai gali turėti įtakos efektyvumui. Todėl prieš pradedant vartoti NoAGE su vaistais rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju.

NoAGE skystą maisto papildą išgėrus be vandens, dėl didelės sudėtinių dalių koncentracijos, galimas skrandžio dirginimas. Todėl rekomenduojame vienadozės talpyklės turinį išsimaišyti stiklinėje vandens. Tokiu būdu padidinsite ir išgeriamo vandens kiekį, kuris labai svarbus kiekvieno mūsų organizmui.

NAUJIENA!

Nuo šiol ne tik JAI, bet ir JAM

Palepinkite JĮ išskirtine dovana, kuri įkvėps pasitikėti savimi.

Pirmieji 100 vnt. NoAGE men – už ypatingą kainą.
Paskubėkite ir įsigykite iš anksto.*

*pristatymas nuo gruodžio 15 d.
Have no product in the cart!
0