Dovana moteriai: 5 dovanų idėjos mylimajai, mamai, sesei ar draugei

Išrinkti dovaną moteriai – nelengva užduotis: reikia gerai ją pažinoti, numanyti, kas jai patiktų, nugirsti, apie ką ji svajoja ir išrinkti tokią dovaną, kuri iš tiesų pradžiugintų. Dovanos nėra paprastos, kasdien perkamos prekės – tai ypatingo rūpesčio išraiška brangiai moteriai: žmonai, draugei, mamai, sesei. Ieškantiems išskirtinių dovanų dailiosios lyties atstovėms, pateikiame 5 dovanų idėjas moteriai, kurios suteiks džiaugsmo bet kurio amžiaus damai.

1. Įsimintinos ir atminimo dovanos moteriai

Ypatingą reikšmę turi įsimintinos ir atminimo dovanos moteriai. Įsimintinos dovanos galėtų būti tortas su moters vardu, keksiukai su įsmeigtais pagaliukais, ant kurių priklijuoti palinkėjimai ir pan. Atminimo dovanomis moteriai galėtų tapti naujas puodelis su jos nuotrauka ar kokiu nors įdomiu užrašu, personalizuotas raktų pakabukas ar įrėminta nuotrauka. Šiuo metu sparčiai populiarėja nuotraukos ant drobės. Priklausomai nuo to, kam skiriate dovaną (žmonai, mamai, draugei, sesei), galite dovanoti drobę su moters atvaizdu, arba drobę, kurioje užfiksuota Jūsų ir Jums brangios moters gyvenimo akimirka. Taip pat dailiosios lyties atstovę galite nudžiuginti dovanodami tapytą paveikslą su jos portretu. Puikia atminimo dovana gali tapti ir fotosesija.

Minėtos dovanos gali pasirodyti mažos, tačiau jas dovanojant yra svarbu ne finansinė, o emocinė jos vertė. Įteikiant atminimo dovaną yra svarbiausia atskleisti jautrų, reikšmingą moteriai aspektą ar svarbią datą. Tokios dovanos pradžiugins bet kuriomis progomis, nepriklausomai nuo dailiosios lyties atstovės amžiaus. Atminimo dovanas moteriai galima dovanoti ir šalia kitų, didesnių, dovanų.

2. Dovanos moterims, mėgstančioms išbandyti naujus dalykus

Iššūkių nebijančias, drąsias moteris ypač pradžiugintų dovana, leisianti išbandyti naujus dalykus bei patirti nepamirštamų įspūdžių. Jei Jums brangi moteris jau yra šokusi su parašiutu, jai neabejotinai patiks paskraidyti ir oro balionu. Nardymas ežerų gelmėse, pasivažinėjimas lenktyniniu automobiliu, sklandymas ir kt. – tai genialios dovanų idėjos moterims, nebijančioms nei aukščio, nei vandens. Atsižvelgus į moterų poreikius ir pomėgius, jas galima pradžiuginti galimybe išbandyti naujas veiklas. Pavyzdžiui, moterims, dievinančioms meną, galima dovanoti kaligrafijos, tapybos ar kt. pamokas. Moterims, mylinčioms gyvūnus, patiks jojimo, mėgstančioms plušėti virtuvėje – šokolado gaminimo pamokos. Tokio tipo dovanos moterims neabejotinai bus ne tik originalios, tačiau galbūt net padės dailiosios lyties atstovėms atrasti netikėtus pomėgius.

3. Dovana moteriai – mėgstami kvepalai

Kvepalai – viena ryškiausių stiliaus detalių, padedanti išsiskirti, atkreipti į save dėmesį bei atskleisti kai kuriuos charakterio bruožus, todėl tikriausiai nerastume moters, kuri savo kosmetikos priemonių spintelėje neturėtų šio produkto.

Jei nuspręsite savo mylimai moteriai, draugei, mamai ar sesei dovanoti kvepalus, atkreipkite dėmesį į keletą svarbių dalykų. Pirmiausia, išsiaiškinkite, kokius kvapus ji mėgsta: gaivius, saldžius, kartesnius, o gal – egzotiškus? Norėdami sumažinti perkamos dovanos pasirinkimo galimybes, pasidomėkite, galbūt moteris nemėgsta tam tikrų kvepalų arba priešingai – yra ištikima vienam ar kitam prekiniam ženklui.

Šių dienų kosmetikos rinka siūlo įvairių rinkinių moterims komplektų. Juose dažniausiai komplektuojami kvepalai, dezodorantas ir dušo želė. Tad rinkdamiesi dovaną moteriai, apsvarstykite šį variantą ir pradžiuginkite damą, padovanodami jai mėgstamo kvapo kūno priežiūros priemonių.

4. SPA ir grožio dovanos moterims

SPA ir grožio dovanos moteriai – visada vertinamos palankiai. Nenuostabu – juk SPA ar grožio procedūrų metu moteris gali atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius bei tuo metu skirti laiką tik sau.

Atsižvelgus į moters amžių, poreikius bei pomėgius, galima rinktis iš daugybės skirtingų SPA dovanų moteriai variantų: įvairių masažų ar kūno puoselėjimo ritualų kompleksų, sveikatinimo programų ir kt. Be jokios abejonės, kiekviena moteris bus laiminga gavusi dovanų atlikti grožio procedūrą: plaukų terapiją, rankų ir pėdų SPA ar palepinti veido odą įvairiomis procedūromis.

Prieš ieškodami SPA ar grožio dovanos moteriai, iš anksto pasidomėkite: galbūt moteris jau seniai nori atlikti vieną ar kitą procedūrą, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nesiryžta. Skirkite dėmesio išsiaiškindami jos poreikius – taip Jums bus lengviau atrasti tinkamą dovaną, o ją gavusi moteris kaip niekad bus laiminga. Renkantis SPA ir grožio dovanas moterims, svarbu atkreipti dėmesį į šiuo metu susiklosčiusią pandeminę situaciją. Kai kurių įstaigų, pavyzdžiui, SPA salonų, veikla karantino metu yra apribota, tad turėkite omenyje, kad ši dovana bus skirta ateičiai. Tačiau neprašausite pro šalį, jei brangiai moteriai suteiksite galimybę pasilepinti SPA namuose. Padovanokite jai įvairių kaukių, rankų darbo muilų, priemonių masažui namuose, mėgstamo kvapo eterinių aliejų ar SPA priemonių rinkinį. Šios ir kitos panašios priemonės leis moteriai pasilepinti bei pasirūpinti savo grožiu neišėjus iš namų.

5. Dovana moteriai – maisto papildai grožiui ir gerai savijautai

Kiekvienai moteriai svarbu rūpintis savo grožiu bei sveikata. Dėl šios priežasties savo mylimą moterį ypatingai pradžiuginsite padovanodami jai sveikatą bei savijautą gerinančią dovaną – maisto papildus ar vitaminus grožiui ir sveikatai.

Ieškantiems įvairiapusiškai naudingo produkto moters dovanai, siūlome rinktis „NoAGE“ – unikalios sudėties inovatyvų maisto papildą, skirtą jaunystę ir grožį lemiančių organizmo procesų subalansavimui. Šis produktas gali ne tik padėti išsaugoti išorinį grožį, bet ir užtikrinti gerą savijautą. „NoAGE“ gali išlaikyti odą švytinčią, prisotintą drėgmės ir elastingą, taip pat suteikti plaukams natūralaus žvilgesio bei pastebimai pagerinti nagų būklę. Šie maisto papildai gali palaikyti moters imuninę sistemą bei apsaugoti nuo įvairių ligų, pagerinti koncentraciją ir atmintį, taip pat normalizuoti gliukozės kiekį kraujyje bei suteikti energijos. „NoAGE“ rekomenduojama vartoti nuo 30 m. amžiaus.

Pirkdami „NoAGE“ maisto papildą, dovanų gausite nano servetėlę veidui. Nano makiažo valymo servetėlė – inovatyvi priemonė, skirta kasdieniam makiažui valyti. Specialiai sukurta servetėlės medžiaga su odai ypač švelniomis dalelėmis, kruopščiai ir veiksmingai nuvalo makiažą. Su nano servetėle veidą galima nuvalyti nenaudojant jokių cheminių medžiagų, tik vandenį. Brangiai moteriai dovanodami maisto papildus grožiui ir sveikatai ne tik parodysite ypatingą savo dėmesį ir rūpestį, tačiau taip pat leisite jai pasijausti svarbia. Pasirinkę šią dovaną neprašausite pro šalį, nes rūpintis sveikata ir grožiu moteriai svarbu nepriklausomai nuo pomėgių ar gyvenimo būdo.

Have no product in the cart!
0