Slapukų naudojimas

Lankydamiesi interneto svetainėje www.noage-official.lt ir kitose UAB Akses Swiss įmonės valdomose svetainėse, lankytojai išreiškia sutikimą, kad jų kompiuteryje būtų išsaugomi ir vėliau naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti, kad lankantis šiose interneto svetainėse jie gautų tinkamiausią informaciją ir kad svetainės turinys būtų pritaikytas pagal lankytojų poreikius.

Slapukai yra nedideli failai, kuriuos naršyklė patalpina lankytojo kompiuteryje pagal jo naršyklės nustatymus šiam lankantis interneto svetainėje.

Tam tikri slapukai yra naudojami siekiant atrinkti ir pritaikyti lankytojui siūlomą informaciją bei reklamą remiantis turiniu, kurį vartotojas yra anksčiau peržiūrėjęs, siekiant užtikrinti, kad naudojimasis interneto svetaine lankytojams būtų paprastesnis ir patogesnis ir kad būtų atsižvelgta į lankytojų individualius poreikius.

Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, pvz., slapukų tipus, prašome apsilankyti adresu www.allaboutcookies.org. UAB Akses Swiss valdomose interneto svetainėse yra naudojami dviejų tipų slapukai: UAB Akses Swiss įmonės slapukai, kuriuose saugomi anoniminiai duomenys apie ankstesnius lankytojo apsilankymus interneto svetainėje ir naudojimosi šia svetaine įpročius, ir kitų subjektų slapukai (pvz. Google Analytics), kurie naudojami platformos analizės ir turinio individualizavimo tikslais, siekiant užtikrinti, kad pakartotinai lankantis atitinkamose interneto svetainėse arba lankantis kitose svetainėse būtų atpažintas lankytojo kompiuteris ar mobilusis įrenginys.

Jei interneto svetainės lankytojas nenori, kad slapukai būtų išsaugoti jo kompiuteryje, jis gali pakeisti savo naršyklės nustatymus pasirinkdamas slapukų blokavimo parinktį. Vis dėlto UAB Akses Swiss rekomenduoja lankytojams sutikti, kad jų kompiuteriuose būtų išsaugomi slapukai, nes taip juos pasieks vertingesnė informacija, be to, naudojimasis interneto svetaine bus daug paprastesnis.

UAB Akses Swiss pasilieka teisę savo nuožiūra keisti slapukų naudojimo sąlygas. Šios svetainės lankytojai yra patys atsakingi už susipažinimą su pakeistomis slapukų naudojimo sąlygomis, todėl turi reguliariai peržiūrėti šio puslapio turinį.

Have no product in the cart!
0